ZZ Leiden

Strategic
partner
logo zorgenzekerheid

#project#
  • Actueel (current)
  • Teams
  • Tickets
  • Wedstrijdschema
  • Club
  • Businessclub
  • Fanzone
  • Contact
  • Nieuws
  • Verslagen
  • Foto's
  • Video
  • Podcast
Strategic partner:
logo zorgenzekerheid
#project#
  • Actueel
    Nieuws Verslagen Foto's Video Podcast
  • Teams
    ZZ Leiden Promo U19 U16 U14 U12 Vacatures
  • Tickets
    Online tickets Seizoenskaarten Groepen Rolstoel Pers Huisregels
  • Wedstrijdschema
    BNXT League
  • Club
    Historie Bestuur Vrijwilligers Scholenclinics De ZZ-jaren Cheerleaders Special Events Klachtenregeling
  • Businessclub
    Sponsoren Activiteiten Sponsoropties Ambassadeurs Bedrijfsuitjes
  • Fanzone
    Fanshop Blauwe Brigade Entertainment Mascotte (Tee) Viewing Party
  • Contact

Nieuws

ZZ Leiden

20 aug
ZZ Leiden breidt selectie uit met Loek van Zeil en Jairo van den Berg
11 aug
ZZ Leiden versterkt zich met Touko Tainamo
30 jul
ZZ Leiden trekt Nik Graves aan
23 jul
ZZ Leiden voegt Anias Futrell toe aan selectie
20 jul
Jan Stalman: ‘Ik heb een geweldige tijd bij ZZ Leiden gehad’
16 jul
Zorg en Zekerheid Leiden trekt Kjeld Zuidema aan
13 jul
Zorg en Zekerheid Leiden legt Roel van Overbeek vast
9 jul
Zorg en Zekerheid Leiden contracteert Jamie Bergens
5 jul
Dimitri Maconda verlaat Zorg en Zekerheid Leiden
25 jun
Stan van den Elzen vertrekt naar Brussels Basketball
19 jun
Lucas Kruithof kiest voor Spirou Basket Charleroi
18 jun
ZZ Leiden contracteert Jonathan Beagle
17 jun
Amerikaans trio keert niet terug in Leiden
14 jun
Doug Spradley: “De jongens hebben alles gegeven”
13 jun
Roeland Schaftenaar stopt met basketbal
9 jun
Na 18 jaar neemt ZZ Leiden afscheid van Kristel van der Spek
8 jun
Van den Elzen en Huurman in Selectie Orange Lions voor trip naar China
2 jun
ZZ Leiden begint woensdag aan tiende finale van de play-offs
1 jun
Rondje langs de Zalen: Onder 12 komt tekort in de finale
20 mei
ZZ Leiden stuit voor de verandering maar weer eens op Donar
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ...
  • 14
  • 15
  • »

Outstanding partner

Business partner

Businessclub Partners

  • Businessclub Partners
  • Landgoed & Golfbaan Tespelduyn
  • Kees Bos BV
  • Paulides + Partners Fysiotherapie
  • Luiten Vleeswaren BV
  • Party Rental Company
  • DS Beveiliging
  • Theo's Busreizen
  • IWB // Digital Growth Agency
  • Bio Clean All
  • Maatschap Remmerswaal
  • JAN© Accountants en Belastingadviseurs
  • Krachticom BV
  • Leidse Letselschade Advocaten
  • Lewo Bouwbedrijf
  • De Bink méér dan alleen drukwerk
  • Gemiva
  • Leds Light the World
  • La Casita
  • Legit Agency
  • Rabobank Leiden-Katwijk
  • Verboon Versservice
  • Rood Risicobeheersing BV
  • Miss Steel BV
  • Hemcar
  • Createx
  • Zzuper
  • Peko Investment / Management
  • Machinefabriek P.C. Heezen BV
  • Kejo Steiger en Lijmwerk
  • Teeuwen Verzekeringen
  • Versteegen Auto's
  • Yield Projecten BV
  • Partners
  • Sunday Foundation
  • SCOL
  • The Rockschool
  • Bureau Blaauwberg
  • Topsport Leiden
  • Sleutelstad Media
  • Leiden Into business
  • Ziggo
  • Scholengroep Leonardo Da Vinci
  • Rebound Magazine
  • Diegoontdekt
  • NOS
  • Omroep West
  • Vriendenloterij
  • Bonaventuracollege
  • American School of the Hague
  • Centraal+
  • Stichting Overleven met Alvleesklierkanker
  • Gymsport Leiden
  • Leidenamateurvoetbal.nl

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

En blijf op de hoogte van onze activiteiten.

Contact

Sportcomplex 1574 (route)
Telderskade 399
Leiden

Postadres
Zorg en Zekerheid Leiden Basketball
Postbus 1065
2302 BB Leiden

Magazine

Magazine 2024-2025

Volg ons

Steun ons als goed doel
Vriendenloterij

Installeer de app

PWA

logo dutchbasketball logo FibaEurope logo fiba

  • Cookieverklaring
  • Privacy