Nieuwsbericht

ZZ Leiden organiseert Summerleague

10 mei 2007

Zorg en Zekerheid organiseert op zaterdag 2 juni de openingsdag van de FEB Summerleague 23 & Under. Aan dit jaarlijkse evenement dat aan zijn vijfde editie toe is, doen tien van de twaalf eredivisieclubs (Upstairs Weert en Polynorm Bergen op Zoom ontbreken) mee, plus de nationale U20-selecties van Nederland en Ierland. Er wordt gespeeld in twee poules, die op vier speeldagen worden afgewerkt. Daarna zijn er kwart- en halve finales en tenslotte een finaledag.

Zorg en Zekerheid is ingedeeld in poule B met Rotterdam, EiffelTowers, Omniworld, Matrixx en Ierland U20. Op zaterdag 2 juni wordt er vanaf 11:00 uur gespeeld in de Vijf Meihal. In totaal staan er vier wedstrijden op de agenda: ZZ Leiden-Rotterdam (11:00 uur), EiffelTowers-Omniworld (13:00 uur), ZZ Leiden-EiffelTowers (15:00 uur) en Ierland-Matrixx (17:00 uur).

Het volledige programma van de Summerleague is:

POULE A :
1. Landstede Zwolle
2. Aris Leeuwarden
3. Den Helder Seals
4. Amsterdam Astronauts
5. Nationale Selectie NBB Under 20
6. Hanzevast Capitals Groningen

1e ronde - zaterdag 2 juni - Landstede - Zwolle (Stilohal)
11:00 uur Landstede - Aris
13:00 uur Den Helder Seals - Amsterdam Astronauts
15:00 uur Nationale Selectie - Hanzevast Capitals
17:00 uur Landstede - Den Helder Seals

2e ronde - zondag 3 juni - Aris - Leeuwarden (Kalverdijkje)
11:00 uur Landstede - Hanzevast Capitals
13:00 uur Aris - Den Helder Seals
15:00 uur Amsterdam Astronauts - Nationale selectie

3e ronde - zaterdag 9 juni - Hanzevast Capitals - Groningen (Vinkhuizen)
11:00 uur Aris - Hanzevast Capitals
13:00 uur Landstede - Amsterdam Astronauts
15:00 uur Nationale selectie - Aris Leeuwarden
17:00 uur A'dam Astronauts - Hanzevast Capitals

4e ronde - zondag 17 juni - Den Helder Seals (De Brug)
11:00 uur Nationale selectie - Den Helder Seals
13:00 uur Aris - Amsterdam Astronauts
15:00 uur Landstede - Nationale selektie
17:00 uur Hanzevast Capitals - Den Helder Seals

Nummers 1 t/m 4 naar de finale-poule.

POULE B :

1. Zorg en Zekerheid Leiden
2. Rotterdam
3. EiffelTowers Den Bosch
4. Omniworld Almere
5. Nationale selectie Ierland Under 20
6. Matrixx Magixx Nijmegen

1e ronde - zaterdag 2 juni - ZZ Leiden (Vijf Meihal)
11:00 uur ZZ Leiden - Rotterdam
13:00 uur EiffelTowers - Omniworld
15:00 uur ZZ Leiden - EiffelTowers
17:00 uur Selectie Ierland - Matrixx Magixx

2e ronde - zondag 3 juni - Rotterdam (Sporthal Alexander)
15:00 uur ZZ Leiden - Matrixx Magixx
17:00 uur Omniworld - Selectie Ierland
19:00 uur Rotterdam - EiffelTowers

3e ronde - zaterdag 9 juni - Matrixx Magixx - Nijmegen (Horstacker)
11:00 uur Omniworld - Matrixx Magixx
13:00 uur Selectie Ierland - Rotterdam
15:00 uur ZZ Leiden - Omniworld Basketball
17:00 uur Rotterdam - The Matrixx Magixx

4e ronde - zaterdag 16 juni - EiffelTowers - Den Bosch (Schutskamp)
10:30 uur Selectie Ierland - EiffelTowers
12:30 uur Rotterdam - Omniworld Basketball
14:30 uur ZZ Leiden - Selectie Ierland
16:30 uur Matrixx Magixx - EiffelTowers

Nummers 1 t/m 4 naar de finale-poule.

KWART FINALES
Zaterdag 23 juni - Amsterdam Astronauts (Sporthallen Zuid)


11:00 uur Wedstrijd 1: Nr. 1 Poule A - Nr. 4 Poule B
13:00 uur Wedstrijd 2: Nr. 3 Poule A - Nr. 2 Poule B
15:00 uur Wedstrijd 3: Nr. 2 Poule A - Nr. 3 Poule B
17:00 uur Wedstrijd 4: Nr. 4 Poule A - Nr. 1 Poule B

HALVE FINALE
Zaterdag 30 juni - Omniworld Almere (Sporthal Waterwijk)


11:00 uur Wedstrijd 5: Verliezer wedstrijd 1 - Verliezer wedstrijd 2
13:00 uur Wedstrijd 6: Winnaar wedstrijd 1 - Winnaar wedstrijd 2
15:00 uur Wedstrijd 7: Verliezer wedstrijd 3 - Verliezer wedstrijd 4
17:00 uur Wedstrijd 8: Winnaar wedstrijd 3 - Winnaar wedstrijd 4

FINALE RONDE
Zondag 1 juli - Rotterdam (Sporthal Alexander)


11:00 uur om de 7e plaats Verliezer wedstrijd 5 - Verliezer wedstrijd 7
13:00 uur om de 5e plaats Winnaar wedstrijd 5 - Winnaar wedstrijd 7
15:00 uur om de 3e plaats Verliezer wedstrijd 6 - Verliezer wedstrijd 8
17:00 uur om de 1e plaats Winnaar wedstrijd 6 - Winnaar wedstrijd 8